Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги

Спільне протипожежне тренування у лікувальних закладах міста

Лікувальні заклади міста є об’єктами з масовим перебуванням людей, саме тому керівництво комунального закладу «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (КЗ «Первомайський МЦПМСД») та Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні (ПЦМБЛ) приділяє особливу увагу протипожежним заходам. Так, 23 червня 2017 на базі акушерсько-гінекологічного стаціонару ПЦМБЛ організовано та проведено протипожежне тренування для керівників структурних підрозділів, головних та старших сестер медичних, сестер-господинь, сторожів на тему: «Дії персоналу лікувального закладу при виникненні пожежі в структурному підрозділі».

 

 

 

При проведенні протипожежного тренування відпрацьовувались навички персоналу з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, надання першої невідкладної медичної допомоги потерпілим та проведення евакуації при пожежі, взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами Первомайського МРВ  ГУ ДСНС в Миколаївській області та підрозділами екстреної медичної допомоги міста Первомайська.

 

Практично відпрацьовувались наступні заходи:

-         дії персоналу при виявленні пожежі на робочому місці, проведення евакуації згідно схем (планів) евакуації;

-         показано роботу завідувачів відділеннями, амбулаторіями, чергового персоналу при виявленні пожежі в структурному підрозділі;

-         відпрацьовано взаємодію структурних підрозділів при виникненні надзвичайної ситуації;

-         відпрацьовано дії медичного персоналу по організації і проведенню протипожежних заходів по евакуації персоналу, пацієнтів та ліквідації пожежі на адміністративній території.

-         досягнуто злагодженості в роботі керівного складу та медичного персоналу по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації, відновленню життєдіяльності об’єкта та ведення заходів з протипожежного захисту

 

      

 

-         гасіння умовної пожежі;

-         надання медичної допомоги умовним постраждалим.

 

За підсумками виконання практичної частини керівником тренування позитивно відмічено дії гінекологічного відділення та  ланки пожежогасіння акушерсько-гінекологічного стаціонару. Мету протипожежного тренування – досягнуто, а його організацію та проведення оцінено «задовільно».

 

Адміністрація КЗ «Первомайський МЦПМСД»