З нагоди Всесвітнього Дня сімейного лікаря, який відзначають 19 травня 2019 року, адміністрація КП «ПМЦПМСД», вітає всіх сімейних лікарів зі святом!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних сил та незгасаючої життєвої енергії, миру, злагоди, оптимізму, родинного благополуччя, нових  досягнень та успіхів у сфері, якій Ви присвятили своє життя. Глибоко вдячні Вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!                                                                                                                                                                                      

Кава

Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформацію про каву та вже заплуталися в результатах щоденних досліджень про її шкоду та користь — цей пост для вас

Дуже хочеться написати статтю, яка дасть універсальну відповідь, скільки пити кави і як вона вплине саме на ваше здоров’я, але єдиного правила немає. Різним людям та за різних обставин кава може як бути корисною, так і шкодити. Втім, якщо ви помірно споживаєте каву просто заради задоволення, а не стимуляції мозку, то вона корисна.

Детальніше...

Шановні наші медичні сестри!
Вітаємо вас з професійним святом і висловлюємо слова вдячності, глибокої поваги за підтримку, стійкість та відданість своїй професії. Бажаємо нашим колегам міцного здоров‘я, професійного зростання, перспектив, оптимізму, досягнення усіх поставлених цілей. Нехай робота приносить задоволення, а вдома панує любов та благополуччя.
Адміністрація КП "ПМЦПМСД"

 

Профілактика ботулізму

У питаннях профілактики ботулізму основними рекомендаціями є дотримання чистоти сировини харчових продуктів та технологій, правил консервації продуктів та не купувати овочі, фрукти, м’ясо, рибу на стихійних ринках, в жодному разі не можна вживати в їжу м’ясні та рибні консерви, якщо залізна банка роздута або деформована.

Детальніше...

13 травня 2019 року в актовому залі Первомайського медичного коледжу звучали слова привітань на адресу медичних сестер, які відзначали своє професійне свято напередодні, 12 травня. Первомайських медсестер та студентів учбового закладу вітали міський голова Л.Дромашко, головний лікар КБЗ «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» О.Чекрижов, головний лікар КЗ «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська та голова міської профспілки працівників охорони здоров’я О.Іванченко. В своїх виступах промовці говорили про фаховість та майстерність наших медичних сестер, щиро дякували за сумлінну роботу, врятовані життя та здоров’я городян, сердечно зичили добробуту, міцного здоров’я, невичерпності сил, завзяття та наснаги у важливій праці. Грамотами, подяками та цінними подарунками були відзначені кращі представники професії. Святкового настрою присутнім додавали концертні номери у виконанні студентів Первомайського медичного коледжу та представників профспілки медпрацівників.

 

12 травня - День матері в Україні !
Зателефонуйте. Прийдіть. Обніміть. Подякуйте!